Барби Пенасти Лижавчиња

Пенасти лижавчиња Барби. Пакување: 42г.
ден 0,00

Барби Пенасти лижавчиња

Пакување: 42г

Состав: шеќер, гликозен сируп, вода, декстроза, згуснувачи: желатин, пченкарно нишесте, аромати, бои (Е102*Е122*,Е129*,Е133,Е171) алергени: производот може да содржи соја, млеко и млечни продукти. Внимание Не се препорачува за деца под 3 години. Да се чува на суво и ладно место.