Акции

View as Grid List
Sort by
Display per page

GELEE ROYALE KAPSULI + 33% Gratis

Gelee Royal Капсули со матичен млеч, содржат 350 гр. матичен млеч во капсула. Најголема концентрација на матичен млеч во капсула на пазарот. Ја зголемува концентрацијата при напорна и одговорна умствена работа и при интензивно учење. Една капсула содржи 32% лиофилизиран матичен млеч и претставува целосна дневна доза. Има високо антиоксидтивно својство и е 100% природен. Без додатоци на шеќер, конзерванси, ароми и бои.
ден 0,00