Том & Џери Желе Лижавчиња

Желе лижавчиња Том & Џери. Пакување: 40г.
ден 0,00

Том & Џери Желе лижавчиња

Пакување: 40г.

Состав: шеќер, пченкарен сируп, вода, натриум цитрат, лимонска киселина, јаболкова киселина, пектин, желатин, пченкарно нишесте, арома: јагода, бои: (Е129*,Е110*,Е104*,Е133, Е171) да се чува на суво и ладно место.