Чоколадно Јајце Minnie Mouse

Млечно чоколадо јајце со изненадување. 3Д играчка во секое јајце. Не содржи глутен, бои и конзерванси. Количина: 20gr
ден 0,00

Чоколадо јајце со изненадување.

Не содржи: глутен, бои и конзерванси.

Мин. количина на какао 30%

Состав: Шеќер, какао путер, млеко во прав, какао маса, сурутка во прав, обрано млеко во прав емулгатор, соја лецитин, арома на ванила, во трагови може да содржи арома на лешник, бадем.

 играчка во секое јајце.

Количина: 20gr

ВНИМАНИЕ: ПРОИЗВОДОТ СОДРЖИ СИТНИ ДЕЛОВИ КОИ МОЖАТ ДА СЕ ПРОГОЛТААТ!

СЕ ПРЕПОРАЧУВА: КОРИСТЕЊЕ ПОД НАДЗОР НА ВОЗРАСНИ ЛИЦА!

За деца над 3 години.

Земја на потекло: Италија