Чоколадни Јајца

View as Grid List
Sort by
Display per page

Mickey Mouse Млечни Карамели

Карамели со овошен вкус и изненадување. Не содржи глутен, бои и конзерванси. Количина: 140gr
ден 0,00

Кола Лимена Касичка

ДИЗНИ Лименка Кола 2 –Cars 2 Содржи: 110 грама карамели + 1 чоколадно јајце со изненадување Лимената кола може да се користи како детска касичка.
ден 0,00

Мини Лимена Ташна

ДИЗНИ Лименка Мини–Minnie Mouse 110 грама карамели + 2 чоколадно јајце со изненадување Лименката може да се користи како детска ташничка. Препорачливо за деца над 3 години.
ден 0,00