Детска Козметика

Голем асортиман на детска козметика од светскиот бренд Walt Disney.

Благи и нежни шампони и гелови за туширање Со хидратантни својства Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежни за очи.Асортиман на детски парфеми, липстици за усни, подарок сетови, четки за коса, антибактериски гелови за дезинфекција на раце и многу друго.

View as Grid List
Sort by
Display per page

Hello Kitty Парфимиран Спреј

Hello Kitty парфимиран спреј за деца. Количина: 200ml
ден 0,00

Карс Гел за Туширање

Благ и нежен гел за деца. Со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенски и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
ден 0,00

Барби Шампон и Гел

Благ и нежен шампон и гел за деца. Со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенски и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 1000ml
ден 0,00

Спајдермен Шампон и Гел

Благ и нежен шампон и гел за деца. Со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенски и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 1000ml
ден 0,00

Барби Течен Сапун

Благ и нежен сапун за деца. Со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph. Количина: 300ml
ден 0,00

Спајдермен Течен Сапун

Благ и нежен сапун за деца. Со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph. Количина: 300ml
ден 0,00

Снежана четка за коса

Снежана 2Д четка за коса за деца.
ден 0,00

Пепелашка четка за коса

Пепелашка 2Д четка за коса за деца.
ден 0,00