Детска Козметика

Голем асортиман на детска козметика од светскиот бренд Walt Disney.

Благи и нежни шампони и гелови за туширање Со хидратантни својства Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежни за очи.Асортиман на детски парфеми, липстици за усни, подарок сетови, четки за коса, антибактериски гелови за дезинфекција на раце и многу друго.

View as Grid List
Sort by
Display per page

Red Angry Bird Тоалтена Вода

Тоалетна вода Количина: 50ml
ден 0,00

Yellow Angry Bird Тоалетна Вода

Тоалетна вода Количина: 50ml
ден 0,00

Барби сет

Сетот содржи: Гел за туширање 250ml, сјај за тело, четка за коса.
ден 0,00

Принцези сет

Сетот содржи: Тоалетна вода 30ml, сјај за тело, сунѓер во вид на срце.
ден 0,00

Коли сет

Сетот содржи: Тоалетна вода 30ml, Гел за туширање 250ml.
ден 0,00