Disney Minions - Миниони

Minions 2 in 1 Shower Gel & Shampoo
ден 0,00

Миниони гел и шампон

Содржина: 400мл.

Состав: Вода, и додатоци, кокамидопропил бетаин, дисодиум лаурет, содиум хлорид, парфем, ПЕГ 150, феноксенатол, ПЕГ 80 сорбитиан лаурате, лимонска киселина.

Не е дозволено за деца под 3 години.

Има мали парчиња, употреба под надзор на возрасни.

НЕ Е ИГРАЧКА. За надворешна употреба. Подалеку од очи.

Земја на потекло: Шпанија-ЕУ