Frozen - Фрозен Гел за Туширање

Фрозен Гел за Туширање Содржина: 450мл. + Гратис луфа за капење.
ден 0,00

Фрозен Гел за Туширање

Состав: Вода, и додатоци, кокамидопропил бетаин, дисодиум лаурет, содиум хлорид, парфем, ПЕГ 150, феноксенатол, ПЕГ 80 сорбитиан лаурате, лимонска киселина.

Не е дозволено за деца под 3 години, има мали парчиња, употреба под надзор на возрасни.

НЕ Е ИГРАЧКА. За надворешна употреба.

Подалеку од очи.

Земја на потекло: Шпанија-ЕУ