Products tagged with 'свеж матичен млеч'

View as Grid List
Sort by
Display per page

BIO GELEE ROYALE FORTE

1500 мг чист матичен млеч Намена За јакнење на одбамбените сили и за виталност на организмот Состав: вода, сируп од агава, свеж матичен млеч, витамин Ц (сок од ацерола во прав) етерично масло од лимон, *од еколошко производство
ден 0,00